top of page

Skaidojums angliski

Ashwini nakshatra

 

ASHWINI (Tulkojumā zirgs. Zirgs ir Aswini simbols - varas, ietekmes simbols..)

Simbols –  Zirga galva

Mērķis – dharma

Dzīvnieks –Zirgs

Graha – Ketu

Deva - dvīņi Aswini.

Shakti – Ātra Piegade

 

Dienas apraksts: 

 

ASWINI profesijas: zirgu un pajūgu tigotājs (mašīnu tirgotājs, mehāniķis), pārvaldnieki, vadītāji, ārsti, komersanti, cilvēki, kas saistīti ar skaistumu, tie, kas sastīti ar ieročiem

 

Apraksts cilvēkam, kas ir dzimis šīs nakšatras iestekmē:

 

Chandra (Mēness) Aswini - šiem cilvēkiem viss notiek atri, viņiem ir skaista āriene, labas manieres, mīl ornamentus, greznību, mākslinieciesks darbā, labs intelekts. Šiem cilvēkiem zirgi ir liela kaislība un  zirgs ir varas, ietekmes simbols, kā rezultētē cilvēkam būz izteiktas visas šīs tieksmes ar visām ta izrietošajām īpašībām - ātri pieņem lēmumus, nes veiksmi citiem, ātri pārvietojas, ir spēja atrasties vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā, ir ar ārstnieciskām spējām, labi būt mediķim - dod cilvēkam spēju atrast zāles vajadzīgajā brīdī. Cilvēki, kuriem Chandra (Meness) ir Aswini nakshatrā, izskatās jaunāki par saviem gadiem, ir ar tendeci uz armijas, kara lietām un agresivitāti, tādēļ; arī problemas attiecībās. Atjaunošanās procesu var sākt tieši šajā nakshatrā – tas dos lOO kārtīgu efektu.Viņos ir vairāk ir dievišķās īpašības, nekā dēmoniskās vai cilvēciskās. 

Aswini nakshatru kūrē Shiva un Surya (Saule), līdz ar to ja kāda graha (palnēta) tur nokļūst, tā iegūst Shivas īpašības - iznīcina, lai mācītu.

 

Skaidrojums Krieviski audio 

bottom of page